firma

Grespania to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży produktów ceramicznych, innowacyjnych zarówno pod względem technologii jak i wzornictwa. Lat ciągłych inwestycji, wdrażanie nowych technologii produkcji, innowacyjne wzornictwo oraz szczególna dbałości i poszanowanie środowiska umocniły naszą pozycję lidera na skalę światową.

Grespania posiada trzy fabryki, wszystkie wyposażone w najnowocześniejszą technologię i najbardziej zaawansowane procesy produkcji porcelanowych płytek podłogowych, płytek ściennych i wielkoformatowych płyt porcelanowych o wymiarach do 120x360 cm o różnych grubościach, jak również płyt o grubościach 10,5 mm, 12 mm i 20 mm, idealne do zastosowania w zakresie blatów kuchennych, stołów i szaf.

Oprócz zakładów produkcyjnych, Grespania posiada cztery centra serwisowe w Hiszpanii, Santiago de Compostela, Granadzie, Barcelonie i Madrycie. Firma posiada również 5 spółek zależnych, które służą jako centra dystrybucyjne w strategicznych krajach europejskich: Francji, Włoszech, Holandii, Polsce, Wielkiej Brytanii, USA i Azji.

Obecnie, po prawie 50 latach od powstania firmy, Grespania nadal spogląda w przyszłość.
 
 
 
 
goto
27 sql / 2 sqlseo / 0.04478812s.