firma : 

troska o środowisko naturalne

Firmę Grespania od zawsze cechowała troska o środowisko. Dlatego też, jedną z głównych linii rozwoju Grespanii jest stworzenie strategii mających na celu zmniejszenie oddziaływania procesów produkcyjnych na środowisko i zwiększenie pozytywnego wpływu na społeczeństwo.

Grespania jest pionierem w rozwijaniu procesów mających na celu ochronę środowiska i kultywując tę tradycję od początku swego istnienia inicjuje programy z myślą o otoczeniu, czego przykładem jest instalacja systemu uzdatniania wody, projekt kogeneracji, czy wdrożenie w zakładzie produkującym płytek ściennych koncepcji Zero Odpadów.
Wszystko to zaowocowało przyznaniem firmie Pozwolenia Zintegrowanego, które zaświadcza, że nasze fabryki stosują najlepsze dostępne techniki pozwalające na osiągnięcie wysokiego poziomu ochrony środowiska, oraz szczycą się przejrzystością informacji dotyczących kontroli zanieczyszczeń.

W 2010 działania Grespanii na rzecz ochrony środowiska wybiegły poza procesy produkcyjne i rozpoczęto tworzenie produktów mających na nie pozytywny wpływ. Na dzień dzisiejszy Grespania oferuje produkty począwszy od płytek podłogowych, które maksymalnie redukują powstawanie odpadów podczas wykonywania prac budowlanych, aż po płytki ścienne oczyszczające powietrze.
Certyfikaty można pobrać z poniższej listy:
medio_ambiente_es.pdf3.00 Mbmedio_ambiente_es.pdf
medio_ambiente_en.pdf3.00 Mbmedio_ambiente_en.pdf
 
 
 
 
goto
29 sql / 2 sqlseo / 0.15307498s.