wiadomości

 
nowe stanowisko wystawowe grespania
nowe stanowisko wystawowe grespania
10 luty 2015
Roczna praca zaowocowała otwarciem nowej, rozbudowanej wystawy produktów Grespanii w budynku firmy w Castellón (Hiszpania), obejmującej ponad 1300m2 i dzielącej się na dwie strefy o odmiennych koncepcjach.

W pierwszej z nich odwiedzający będą mogli zwiedzić różnego rodzaju wnętrza będące przykładem pomieszczeń mieszkalnych takich jak salony, kuchnie, czy łazienki.


 


Druga strefa skierowana jest do architektów i projektantów wnętrz, a otwarty koncept przestrzeni wystawowej o powierzchni ponad 500 m2 przywodzi na myśl strukturę loftu.
W jej wnętrzu odtworzono pomieszczenia nowoczesnego i luksusowego hotelu, dając odwiedzającemu możliwość zapoznania się z zastosowaniami projektowymi oraz konstrukcyjnymi naszych produktów, takich jak fasady wentylowane, powierzchnie, na których zastosowano technologię H&C, płytki wielkoformatowe i ultracienkie Coverlam oraz najnowsze i bardzo atrakcyjne kolekcje gresu technicznego.


Prezentowanie produktu w ten sposób różni się od tradycyjnej koncepcji „wystawy płytek” i ma na celu zainspirowanie zarówno architektów odpowiedzialnych za projekt jak i klienta końcowego. Dlatego też Grespania tworzy wnętrza oddające rzeczywiste proporcje, w których doskonale widać końcowe zastosowania ceramiki (powierzchnie mieszkaniowe i handlowe), wraz z wszelkimi elementami dekoracyjnymi, które powinny im towarzyszyć.


W zaprojektowaniu tej ekspozycji wzięło udział wiele firm projektowych i dekoracyjnych, w tym biuro architektoniczne Montoliu y Asociados, zawsze w ścisłej współpracy z ekipą projektową Grespanii.
 
 
 
 
goto
32 sql / 6 sqlseo / 0.19176197s.